Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zarząd Portu szykuje się do zakupienia około 150 metrów nabrzeża. Wartość inwestycji to 10 milionów złotych. Pieniądze mają pochodzi z Unii Europejskiej.


Tysiąc złotych za metr kwadratowy terenu w porcie - na tyle wyceniana jest transakcja pomiędzy Zarządem Portu Morskiego a spółką Superfish, która jest właścicielem 150 metrów Nabrzeża Postojowego. Ostatni raz, takiego zakupu miasto dokonało przejmując Port Handlowy od Skarbu Państwa.

Miejska spółka, obok samego nabrzeża, nabędzie także ogromny plac składowy oraz budynki i magazyny o łącznej powierzchni przekraczającej 2000 metrów kwadratowych. 10 milionów złotych ma pochodzić ze środków unijnych na 100% wartości inwestycji. Jak powiedział naszemu portalowi radny Jacek Woźniak, jest to bardzo ważny zakup dla miasta. - Nie tylko zwiększy się ilość miejsc postojowych w porcie w ofercie naszej spółki, ale uzyskamy nowe nieruchomości i plac składowy, a to wszystko zostanie szybko zagospodarowane - dodaje radny.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama