Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od 21 do 25 lutego tradycyjnie obchodzony jest Tydzień Ofiar Przestępstw. Sąd, prokuratura i policja świadczą bezpłatne porady i pomagają pokrzywdzonym.


po raz czwarty z inicjatywy Ministerstwa Sprawiedliwości prokuratury, sądy przy współpracy organizacji pozarządowych będą bezpłatnie udzielały wszechstronnych porad pokrzywdzonym ofiarom przestępstw. W Kołobrzegu pomoc można uzyskać w Prokuraturze Rejonowej w godzinach 9-14, w Komendzie Powiatowej Policji w godzinach 10-18, a także w Sądzie Rejonowym. Jak zaznaczają przedstawiciele poszczególnych instytucji, nie są to porady prawne dla zainteresowanych, ale konkretna pomoc dla osób, które są ofiarami przestępstw, na przykład przemocy w rodzinie. Warto dodać, że w ubiegłym roku największe zainteresowanie dotyczyło kwestii alimentów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama