Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Doczekaliśmy się wreszcie uruchomienia marketu typu "dom i ogród". BricoMarché zostanie oficjalnie otwarte w środę z samego rana. Będzie spora konkurencja.


W market sieci "Muszkieterów" zainwestowali państwo Artur i Marzena Soćko. BricoMarché powstało przy ulicy Jasnej. Obok ogromnej hali, posiada także spory parking. Właściciele zatrudnili ponad 30 osób. - Mieliśmy ponad 500 podań o pracę - mówił podczas nieoficjalnego otwarcia marketu Artur Soćko. - Ale zamierzamy się rozwijać i utrzymać stan zatrudnienia. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Kołobrzegu i okolic będzie odpowiadała nasza oferta, oparta na marce "Muszkieterów".

Pod wielką powierzchnią mieszkańcy mają do wyboru od sprzętu budowlanego, poprzez materiały budowlane, wykończeniowe, wyposażeniu domu, w tym łazienek, a także ogrodu. Są również materiały do dekoracji wnętrz, ale także produkty wędkarskie, motoryzacyjne i dla zwierząt.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama