Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Prezydent i przewodniczący Rady spotkali się z członkami Kapituły nadającej tytuł honorowego i zasłużonego obywatela miasta. Minęła ich kadencja.


Kapituła ds. nadawania tytułów honorowego i zasłużonego obywatela Kołobrzegu to ciało niezwykle kontrowersyjne. Uznawane za upolitycznione i nieodzwierciedlające jakichkolwiek relacji społecznej z przeważającą dominacją emerytów. Warto przypomnieć, że jedne z ostatnich zmian w jej składzie - z grudnia 2008 roku, zakończyły się skandalem, gdy swoich ludzi upchnęli tam przedstawiciele PO i SLD. Czy tym razem będzie tak samo?

Dziś prezydent Janusz Gromek wraz z przewodniczącym Ryszardem Szuflem, podziękowali za pracę odchodzącym członkom kapituły: Marii Storczyk, Elżbiecie Niewiarowskiej, Zenonowi Gołembiewskiemu, Markowi Padjasowi, Marii Kaliniuk, Barbarze Wiśniewskiej. W spotkaniu uczestniczyli również zasłużeni kołobrzeżanie. Teraz skład Kapituły zostanie uzupełniony. Czy tym razem opozycja również nie będzie miała żadnego przedstawiciela w tym gremium?

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama