Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przybudówka PO zorganizowała happening pod siedzibą posła PiS Czesława Hoca. Okazją był "Raport o stanie RP" i kwestia narodowości śląskiej.


Z samego rana pod siedzibą biura posła Hoca z Prawa i Sprawiedliwości pojawili się Młodzi Demokraci. Tym razem przeprowadzili happening pt. ”PiS SKINI W GARNITURACH”. Jest ot odzew na  „Raport o stanie państwa” opublikowany przez Prawo i Sprawiedliwość, w którym znalazło się niezwykle kontrowersyjne stwierdzenie: „śląskość jest po prostu pewnym sposobem odcięcia się od polskości i przypuszczalnie przyjęciem po prostu zakamuflowanej opcji niemieckiej”.

- Pragnęliśmy przekazać glana przewiązanego krawatem członkom Prawa i Sprawiedliwości. Glan jest symbolem subkultury skinheadów, którzy głoszą poglądy nacjonalistyczne i są grupą zamkniętą. Krawat symbolizuje kulturę osobistą oraz kulturę wypowiedzi, której brakuje członkom Prawa i Sprawiedliwości – mówi Adam Czapiewski z Młodych Demokratów.

Niestety, siedziba biuro posła było zamknięte. Młodzi Demokraci zostawili glana pod drzwiami biura posła Czesława Hoca.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama