Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W audycji "Rozmowy z widokiem na ratusz" Jarosław Banaś i jego goście dyskutowali na temat raportu PiS i jego wpływu na miejską rzeczywistość.


Na antenie Radia Kołobrzeg Marlena Wasilewicz (rzecznik starosty, PO), Michał Spieszyński (PiS) i redaktor Robert Dziemba dyskutowali przede wszystkim o partyjnej ideologii w kontekście "Raportu o stanie RP" i problemów z autonomią Śląska, którą polskie media podniosły do rangi głównego tematu tygodnia. Spieszyński zachwalał raport dowodzący degrengolady państwa za rządów PO i polecał recepty PiS. Marlena Wasilewicz stwierdziła, że raportu nie przełknęła i jest to jedno wielkie nieporozumienie.

Przy okazji Jarosław Banaś dyskutował na temat "Pegaza Kultury" i składu kapituły, którą powołał do życia Zarząd Powiatu, a która ma docenić przedstawicieli kultury w powiecie. Decyzji starosty broniła Wasilewicz, choć Banaś doszukiwał się działania na "kulturalne" zamówienie. Natomiast Michał Spieszyński zapowiedział, że kołobrzeski PiS na pewno przygotuje raport o stanie Kołobrzegu. Czekamy i liczymy, że będzie ciekawy, tak, aby każdy mógł go ugryźć i żeby nie stracił przy okazji zębów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama