Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przed godziną 20 w płomieniach stanęła stara altanka w okolicy Portu Jachtowego. Drewniany budynek prawdopodobnie został podpalony.


Na miejscu byli już strażnicy miejscy, którzy pomogli strażakom rozwinąć linię wodną do natarcia. Budynek płonął jak stos chrustu. Ostatecznie w akcji gaśniczej wykorzystano trzy wozy gaśnicze, w tym ciężki wóz ratowniczo-gaśniczy. Przybyła również Policja. Zachodziło podejrzenie, że w altanie mogli przebywać bezdomni. Po przeszukaniu pogorzeliska na szczęście okazało się, że nikt nie zginął. Co ciekawe, od strony rzeki przyszli bezdomni, którzy zaczęli okupować ostatnią altanę, jaka ostała się na terenie zarządzanym przez Zarząd Portu Morskiego. O podpaleniu nic nie wiedzieli...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama