Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej dzieci i młodzież rozwiązywały test w ramach ogólnopolskiego konkursu. Zwycięzcy wezmą udział w etapie wojewódzkim.


Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" odbyły się pod patronatem starosty kołobrzeskiego. Do zmagań z wiedzy znanej strażakom przystąpiła spora grupa dzieci i młodzieży, mierząc się często z trudnymi pytaniami, związanymi na przykład z częstotliwością przeglądu instalacji wentylacyjnej w budynkach.

Uczestnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W Szczecinie, nasz powiat będą reprezentować: A będą to: ze szkół podstawowych - Michał Kaliniuk, Julia Bakalarczyk, Julia Obrocka, gimnazjów - Konrad Spychalski, Dominik Jabłoński, Łukasz Szostek, a ze szkół ponadgimnazjalnych - Ewa Dyś, Bartosz Hryb, Piotr Kuźma i Krzysztof Krawczyk.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama