Light rain

4°C

Kołobrzeg

21 marca 2023    |    Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
21 marca 2023    
    Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

autobus kołobrzeg

Dziennik "Fakt" odtworzył trasę przejazdu autokaru, którym podróżował mężczyzna zarażony koronawirusem. Przebywa on obecnie w szpitalu w Zielonej Górze. Pojazd wyruszył z Bonn. Jechał przez Niemcy, granicę przekroczył w Słubicach. Zatrzymał się w Nowogardzie, Kołobrzegu, ale także w Lęborsku i Gdańsku. Wcześniej, przebieg trasy podał właściciel autokaru, wskazując, że kurs odbywał się w północnej Polsce. Były podejrzenia, że dotarł on do Kołobrzegu i właśnie się potwierdziły. Według informacji rządowych, wszystkie osoby, które podróżowały autokarem, zostały poddane kwarantannie. Pojazd został zdezynfekowany, nie wykonywał innych kursów. Nie mamy informacji, czy ktoś wysiadał w Kołobrzegu.

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama