Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg

W dwóch niezależnych źródłach udało nam się nieoficjalnie potwierdzić, że po przyjeździe do Kołobrzegu autobusu, którym podróżowała pierwsza osoba zarażona koronawirusem w Polsce (przeczytaj), kwarantannie poddano mężczyznę, mieszkańca naszego miasta, który tym pojazdem podróżował. Kwarantannie miała zostać poddana także jego najbliższa rodzina. Dziś nikt nie chciał tej sprawy komentować. Na razie nie wiadomo również, jakim wynikiem zakończyło się badanie mężczyzny.

Epidemia, która rozprzestrzenia się na świecie i w Europie, powoli dociera do Polski. Rosnąca ilość zarażeń wpływa na odwoływanie imprez masowych i wyjazdów. Problemy ma już część branży transportowej i turystycznej. Pytanie, kiedy wirus uderzy w lokalną branżę turystyczną, jest otwarte.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama