Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po ponad roku od katastrofy w Ekoparku, miasto może wreszcie odbudować zniszczony przez wodę most na ścieżce rowerowej. Rowerzyści czekają.


Inwestycję utrudnia fakt, że grobla zrealizowana przez Urząd Morski w Słupsku jest o ponad metr wyższa, niż wynika to z założeń projektowych. Metr na tak krótkim odcinku to dla rowerzystów bardzo dużo. Tymczasem Ekopark to ulubione miejsce wycieczek rowerowych całych rodzin, a nie tylko wysportowanych cyklistów. Na szczęście Urząd Miasta znalazł na to rozwiązanie i buduje odpowiednie spadki, które jak zapewnia naczelnik Wydziału Komunalnego - Karol Królikowski, nie powinny być odczuwalne przez użytkowników jednośladów. Pieniądze na budowę drewnianego mostku pochodzą z odszkodowania, jakie miasto dostało po katastrofie ekologicznej w Ekoparku.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama