Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tego dawno w Kołobrzegu nie było. Do zdarzenia doszło na terenie targowiska. Pojazd uderzył w dziecko. Ludzie nie czekali na przyjazd policjantów.


Podczas przejeżdżania przez teren targowiska, kierujący samochodem renault, prawdopodobnie otarł bokiem samochodu o idące pod opieką ojca dziecko. Ojciec wraz z innym mężczyzną otworzyli drzwi do pojazdu krzycząc na kierowcę, że potrącił dziecko. W pewnej chwili, po krótkiej szamotaninie, kierujący renault został uderzony w twarz. Wezwano pogotowie ratunkowe i policjantów. Jak mówi pobity kierowca, absolutnie nie poczuwa się do winy i uważa że został bezpodstawnie napadnięty. Dziecko nie odniosło żadnych obrażeń. Sprawę wyjaśni sąd, tym razem rejonowy.

Fot. Czytelnik

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama