Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda aktywność naszych polityków w internecie. Znaleźliśmy zaledwie kilka stron i blogów, niektóre są nieaktualne.


Najbardziej aktywna jest strona internetowa wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bogdana Błaszczyka, który nawet po wyborach zamieszcza regularnie informacje, komentarze i interpelacje wraz z odpowiedziami. Aktualny portal posiada również radny Dariusz Zawadzki. Ten ostatni staje się już trochę stroną informacyjną. Można tam znaleźć, obok wypowiedzi radnego, także bieżące informacje, w tym historyczne.

Swoją stronę ma także przewodniczący Komisji Rewizyjnej - radny Artur Dąbkowski. Jednak po jej lekturze można mieć wątpliwość, czy to na pewno radny, bowiem w "Google.pl "wita nas komunikat: "Strona Artura Dąbkowskiego - Posła na Sejm RP". Być może czegoś nie wiemy i od razu gratulujemy. Swoją stronę, ale nieaktualną, ma jeszcze jeden radny: Jacek Woźniak. Strona została z kampanii prezydenckiej i tak sobie tylko w sieci wisi. Jak już jesteśmy przy radnych, w internecie jest również blog wiceprzewodniczącego Rady Miasta Piotra Lewandowskiego. Podobno miał to być szczególnie aktywny blog wyborczy, ale skończyło się na dwóch tekstach, ostatni raz 26 lipca 2010 roku.

Jeśli chodzi o posłów, regularnie aktualizowaną stronę ma poseł Czesław Hoc. Strony nie ma prezydent Janusz Gromek, ale ma ją za to starosta Tomasz Tamborski, który może już trochę rzadziej, ale jednak regularnie zamieszcza swoje felietony. Nadal w internecie znajduje się strona śp. posła Sebastiana Karpiniuka. Ostatni wpis pochodzi z 17 kwietnia 2010 roku i informuje o jego tragicznej śmierci. Politycy są również aktywni na Facebooku, ale najczęściej ta aktywność ogranicza się do posiadania konta.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama