Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek, po raz siódmy w Studiu Bałtyk na antenie Radia Kołobrzeg, swoje wiersze czytał Piotr Bednarski. Ty też możesz spróbować swoich sił. Zapraszamy


Najbardziej uhonorowany z kołobrzeskich twórców ma swoją "rubrykę" na antenie Radia Kołobrzeg - zwaną roboczo "Okienko z wierszem" a emitowane jest w piątki o godzinie 10.10. Piotr Bednarski czytał wiersze najnowsze przy muzyce improwizowanej. Towarzyszyli mu: Adam Herbowski na gitarze i gościnnie Jan Adamczewski na saksofonie. Nasz portal wraz z Radiem Kołobrzeg zaprasza Czytelników do konkursu na kołobrzeski akcent w tytule audycji. np. "Kołobrzeskie okienko z wierszem", który wyróżniałby audycję spośród innych form prezentowania na antenach radiowych. Zapraszamy także innych twórców do ujawniania swoich talentów na łamach naszego portalu i w Studiu Bałtyk Radia Kołobrzeg. W załączeniu zapis filmowy piątkowego "Okienka z wierszem".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama