Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wojsko, Policja, Straż Pożarna czy Graniczna, a nawet kominiarze. Wszyscy przedstawiciele służb świętowali z okazji św. Floriana - ich patrona.


Święto służb mundurowych to okazja przede wszystkim do podsumowań i cieszenia się sukcesami. Jak dodają funkcjonariusze służb ratowniczych, cieszyć należy się wtedy, gdy ta sama liczba ludzi wyjeżdża na akcję i z niej wraca. A skutki wypadków i pożarów, a także kontroli, obok uratowanego życia czy zabezpieczonego mienia, to ludzka śmierć, zniszczenie majątku, czy konsekwencje karne wynikające z łamania prawa. Choć nie brakuje służb, jak na przykład kominiarzy, którzy choć pracę mają trudną, to nie aż tak stresującą.

Z okazji św. Floriana były życzenia i odznaczenia. Otrzymał je między innymi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski i nasz kolega Michał Świderski z portalu "e-kg.pl". Gratulujemy.

Fot. mww

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama