Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę około godziny 23 na wysokości stacji paliw "Orlen" doszło do wypadku. W trzy kobiety przechodzące na przejściu na pieszych wjechał samochód.


Późno wieczorem padał deszcz, widoczność była nieco ograniczona. Jadący prawym pasem ulicy Koszalińskiej w kierunku przejazdu kolejowego pojazd zatrzymał się, aby przepuścić trzy kobiety. Gdy te weszły na jezdnię nadjechało Renault Megane na białogardzkich tablicach rejestracyjnych. Kierująca autem kobieta nie zatrzymała się na pasach, pomimo, że w tym czasie inny pojazd zatrzymał się, ustępując pierwszeństwa pieszych.

Z relacji świadków wynika, że kierująca Renault kobieta zjeżdżając z ronda zbyt późno zorientowała się co do sytuacji na przejściu dla pieszych i próbowała zjechać na prawy pas ruchu, na którym ostatecznie się zatrzymała. Niestety, zahaczyła o przechodzące ulicę kobiety. Dwóm z nich nic się nie stało, ale trzecia uderzyła głową o krawężnik. Ranna została przewieziona do szpitala.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama