Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś świętowali pogranicznicy. Kołobrzeska formacja ma już 20 lat. Z tej okazji nie zabrakło awansów i odznaczeń. Otwarto także boisko dla strażników.


Święto kołobrzeskiej placówki rozpoczęło się mszą świętą w kościele garnizonowym. W 20 lecie transformacji Wojsk Ochrony Pograniczna, przed kołobrzeską siedzibą Straży Granicznej odsłonięto pamiątkową tablicę. Jej fundatorem jest dr Ryszard Leszczyński. W prezencie na 20-lecie swojego istnienia, pracujący w Kołobrzegu funkcjonariusze otrzymali nowe wielofunkcyjne boisko. Obiekt powstał przy wymiernym wsparciu m.in. Starostwa Powiatowego.

Uroczysta akademia, pod dowództwem kontradmirała Piotra Stockiego, dowódcy Morskiego Oddziału Straży Granicznej, odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury. Były przemówienia, gratulacje i upominki. Nie zabrakło odznaczeń, a także awansów na wyższe stopnie.

Fot. mww

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama