Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oficjalnie swoją działalność zainaugurowało Forum Młodych PiS. Obecnie działa w nim 10 osób, a 15 zastanawia się nad złożeniem deklaracji członkowskiej.


Michał Spieszynski, pełnomocnik regionu Forum Młodych PiS zaprezentował dziś kołobrzeskie struktury tej organizacji, która jest młodzieżową przybudówką partii Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem Spieszyńskiego, forum skupia ludzi młodych, którzy nie godzą się z obecną sytuacją w Polsce i słabymi rządami Donalda Tuska, o orientacji konserwatywnej, którzy chcą coś zmienić w Kołobrzegu.

Mateusz Zaliwski, pełnomocnik powiatowy Forum Młodych PiS zadeklarował, że młodzi mają wiele ciekawych pomysłów i zamierzają aktywnie działać w przestrzeni miejskiej. Jedną z pierwszych a akcji ma być działanie na rzecz utworzenia linii nocnej Komunikacji Miejskiej do Podczela. Ponadto, młodzi mają zbierać podpisy pod protestem przeciwko działaniom w kierunku utraty większościowych udziału w Grupie Lotos. Młodzi nie boją się swoich poglądów i zdecydowani do ich publicznego wyrażania, tak przynajmniej deklaruje szefostwo.

W Kołobrzegu, najbardziej aktywną młodzieżówką partyjną są Młodzi Demokraci. W ubiegłym roku odrodziły się struktury Federacji Młodych Socjaldemokratów, teraz przyszedł czas na Forum Młodych. Oby tylko działalność kołobrzeskiej młodzieżówki PiS nie skończyła się tak jak strona internetowa organizacji, na które praktycznie nic nie ma...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama