Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Z naszych informacji wynika, że Centralne Biuro Śledcze bada sprawę handlu na Bulwarze Szymańskiego w okresie, gdy panował tam Kamil Staszczak.


Kamil Staszczak miał być receptą na cale zło panujące na Bulwarze Szymańskiego. Jako dzierżawca bulwaru miał pilnować, aby nie handlowały na nim inne osoby i w miejscach do tego nie wyznaczonych. Już wówczas dla wszystkich sprawa była niezwykle kontrowersyjna. Publicznie pytano, skąd tak młody człowiek ma środki finansowe na dzierżawę bulwaru i jego wyposażenie, o wynajęciu ochrony nie wspominając. Kamil Staszczak zbijał te argumenty, a wkrótce, gdy popadł w konflikt z prezydentem miasta, wszystkich interesowała wyłącznie ta kwestia, zwłaszcza że Staszczak dwukrotnie wygrał z miastem w sądzie.

Z naszych informacji wynika, że teraz sprawą handlu na bulwarze w tym okresie interesuje się Centralne Biuro Śledcze. Nasze źródła twierdzą, że w funkcjonowanie bulwaru za czasów, gdy dzierżawił go Staszczak, mogła być zaangażowana zbrojna grupa przestępcza. To mogłoby wyjaśniać dziwne podpalenia na bulwarze, nie z zemsty, ale dla ostrzeżenia. Kogo i dlaczego? Sam Kamil Staszczak z zainteresowania jego sprawą przez CBŚ jest bardzo zadowolony. - Z chęcią opowiem, jak wyglądała współpraca pomiędzy mną a miastem - mówi Staszczak. Wiadomo, że śledczy badają już sprawę w oparciu o magistrat. Zapytany o sprawę Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, odmówił komentarza.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama