Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W kołobrzeskim porcie odłączony od holownika kuter KOŁ-14 z niewiadomych przyczyn uderzył w niemiecki jacht "de Stolp". Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Do pechowego zdarzenia doszło Porcie Rybackim. KOŁ-14 był holowany celem usunięcia sieci ze śruby napędowej. W pewnym momencie jednostka zaczęła bezwładnie kierować się do nabrzeża i dziobem uderzyła w niemiecki jacht uszkadzając jego burtę. Kutrowi nic się nie stało. Niemcy cumowali dziś przy nabrzeżu obok Brzegowej Stacji Ratownictwa Morskiego, celem oględzin ubezpieczyciela. Właściciele jachtu pochodzą z niemieckiej części wyspy Uznam. Nie ukrywają swojej frustracji całym zdarzeniem, ale są zadowoleni z pomocy udzielonej przez Kapitanat Portu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama