Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy dostali wezwanie od zaniepokojonych mieszkańców o żmii pełzającej w podwórkowym ogródku. Na miejscu, gada trudno było znaleźć, ale...


Gdy strażacy przybyli na miejsce, usłyszeli kilka różnych relacji. Żmiją mogła mieć więcej niż metr długości, ale też dochodzić nawet do 2 metrów. Mieszkańcy bali się podejść do gada i wezwali strażaków. Wąż jednak coś przeczuł i się ulotnił. Niektórzy mieszkańcy żartowali, że to chyba anakonda była i zwiała do kanalizacji. A jednak osoby wzywające pomoc miały rację. Wąż faktycznie był w ogródku i schował się w krzakach róży. Strażacy mieli trochę kłopotów z jego złapaniem, tym bardziej, że nie chcieli mu zrobić krzywdy. Okazało się, że to nie żmija, ale zaskroniec, gad w Polsce znajdujący się pod ochroną. Został schowany do worka i wypuszczony w lesie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama