Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, antykwadrans, opozycjaKrytyka prezydenta, oskarżenia o chaos zamiast zarządzanie miastem i o cenzurę z apelem o dymisję dyrektora RCK. Tak wyglądał sobotni "AntyKwadrans".


"AntyKwadrans" - taki tytuł ostatecznie nadano godzinnej audycji Radia Kołobrzeg pod roboczym tytułem "Godzina z Opozycją". Dzisiaj, w czwartym odcinku programu emitowanego na żywo z ogródka przed kawiarnią "Adabar" krytykę prezydenta i partii rządzącej przeprowadzili: radny Cezary Kalinowski i Sławomir Ciborski ze Stowarzyszenia "Razem dla Kołobrzegu" oraz Krzysztof Plewko z Stowarzyszenia "Ekologiczny Kołobrzeg". Dostało się prezydentowi Gromkowi i dyrektorowi RCK Tadeuszowi Kielarowi. Audycję od pierwszego odcinka prowadzi Jarosław Banaś.



informacje kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama