Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta Tomasz Tamborski podpisał umowę na promocję wydziału ZUT w Szczecinie. Jest ona skierowana do absolwentów szkół naszego powiatu.


Umowa została podpisana w obecności dziekana Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego - prof. Waldemara Dąbrowskiego. Umowa dotyczy promocji Wydziału Nauk o Żywności i  Rybactwa, zwłaszcza kierunków związanych z rybołówstwem i przetwórstwem żywności w podległych jednostkach oświatowych w powiecie kołobrzeskim, m.in. pomocy przy organizacji dni otwartych oraz propagowaniu informacji dla kołobrzeskich absolwentów szkól ponadgimnazjalnych bez konieczności wyjazdów do Szczecina. Starostwo liczy na to, że będzie to promocja kierunku, który jest ważną gałęzią przemysłu spożywczego, która ułatwi wybór odpowiedniej uczelni tegorocznym i przyszłym maturzystom.

Zobacz informację o wydziale (pobierz)

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama