Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Francuski delegat UEFA pochwalił Kołobrzeg za dobrze zbudowany stadion. Nie ukrywał, że zamierza promować nasze starania w ramach Euro 2012 we Francji.
Patrick Wattebled, oficjalny delegat UEFA, przyjechał zlustrować nasz stadion przed rozgrywkami eliminacyjnymi Mistrzostw Europy Juniorów U19. Jak przyznał, do przygotowań przedmeczowych podchodzi niezwykle rygorystycznie i zdarzało mu się już zamykać stadion na dzień przed meczem. W Kołobrzegu jednak takie negatywne działania nie zostaną wdrożone, wręcz przeciwnie.

Wattebled stwierdził, że kołobrzeski stadion w swojej klasie należy do najlepszych w Polsce. Jest dobrze wykonany i przygotowany do rozgrywek na wysokim poziomie. Delegatowi spodobał się Kołobrzeg i podczas spotkania z prezydentem Januszem Gromkiem zadeklarował, że będzie polecał on go reprezentacji Francji, także na Euro 2012. Taką rekomendację w ramach centrum pobytowego Kołobrzeg ma zagwarantowaną. Teraz ważne, aby organizacja sportowych imprez była na najwyższym poziomie. Jeśli tak, nasze szanse na Euro-2012 na pewno wzrosły.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama