Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Z okazji Partnerskich Dni Kołobrzegu firma Renault Kasprzyk przekazała RCK samochód. Auto będzie wykorzystywane przy "Mieście Kultury 2011".


Firma Jerzy Kasprzyk istnieje na rynku od 1995 roku, jako Autoryzowany Partner Renault. Zarząd firmy okazał się otwarty na kulturę, nie skąpiąc środków na jej wzmocnienie. Podczas oficjalnego otwarcia Partnerskich Dni Kołobrzegu przedstawiciel firmy, Rafał Koperwas przekazał na ręce Tadeusza Kielara, dyrektora RCK-u kluczyki do samochodu marki Renault Scenic, rocznik 2011. Firma oddała samochód do dyspozycji RCK-u na czas trwania projektu Kołobrzeg Miasto Kultury 2011.

Każdy gest wspierający kulturę w Kołobrzegu jest ważny. Gest tak hojny jest wręcz bezcenny – mówi Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta.

Na ofiarowanym samochodzie widnieje hasło: RENAULT DLA KULTURY. Renault Scenic na pewno ułatwi realizację projektu Kołobrzeg Miasto Kultury 2011 podobnie jak każda, niekoniecznie tak spektakularna pomoc potencjalnych sponsorów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama