Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policja dopuściła stadion im. S. Karpiniuka do czwartkowych rozgrywek Polska-Włochy. Obiekt odwiedził dziś także Grzegorz Lato. Mówił o nim w samych superlatywach.


Kołobrzeska policja bez zastrzeżeń odebrała stadion przed eliminacjami Mistrzostw Europy Juniorów U19. Jak twierdzili funkcjonariusze, te rozgrywki nie są zagrożone ze strony chuliganów i dlatego dali na te rozgrywki zielone światło. Nie znaczy to jednak, że tak będzie zawsze i policjanci zamierzają lustrować stadion częściej.

Dwie godziny później obiekt odwiedził Grzegorz Lato - prezes PZPN. Wpadł na murawę razem z prezydentem Januszem Gromkiem, zachwalając nasz obiekt, jako kameralny stadion, dobrze wykonany i jak pokazują zbliżające się rozgrywki, zmieniający status Kołobrzegu na piłkarskiej mapie Polski. Przy okazji, Gromek i Lato spotkali się z kibicami, którzy akurat "ulotnili" się z lekcji wychowania fizycznego w ZS im. Henryka Sienkiewicza...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama