Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

urząd kołobrzeg

Na początku grudnia pisaliśmy o wznowieniu przez Prokuraturę Rejonową postępowania w sprawie wyborów w Kołobrzegu i dopisywania przez pracowników magistratu osób do listy wyborczej (przeczytaj). Do Rady Miasta Kołobrzeg wpłynęło zawiadomienie z kołobrzeskiej prokuratury o wszczęciu śledztwa w sprawie działania sekretarza miasta i innych pracowników w roku 2018. Miało ono polegać na wpisywaniu na listę wyborców gminy Miasto Kołobrzeg osób nieuprawnionych. Wcześniej, prokuratura swoje postępowanie umorzyła, gdyż nie dopatrzyła się w działaniu pracowników Urzędu Miasta działań sprzecznych z prawem. W obecnej sytuacji wystąpiły nowe okoliczności, które zmieniły podejście organów ścigania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama