Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak kołobrzeg

W Biurze Rady Miasta został złożony dokument informujący o powstaniu nowego klubu. Jego nazwa to "Radni Niezależni". Do klubu wstąpili: Krzysztof Plewko, Karolina Szarłata-Woźniak, Jacek Woźniak oraz Dariusz Zawadzki. To ciekawe połączenie, bo małżeństwo Woźniaków nie należy do żadnej partii, choć Woźniak jako zastępca prezydenta miasta wraz z radną - swoją żoną, najpierw współpracowali z Platformą Obywatelską, a po wyborach - z Prawem i Sprawiedliwością. Krzysztof Plewko został usunięty z PiS, a Zawadzki z Klubu Kołobrzeskich Razem, jako członek PO. O powstaniu nowego klubu mówił w audycji "Studio Reduta" Kamil Barwinek. I stało się to faktem.

Radni Niezależni są czwartym klubem w Radzie Miasta. - Wiele się wydarzyło i prawdopodobnie wiele jeszcze się wydarzy w naszym mieście, a będziemy siłą, która będzie mogła rozwiązywać problemy naszego miasta. Pojedynczy radny działa indywidualnie, klub może więcej - mówi radny Dariusz Zawadzki. - Jesteśmy do wszystkich nastawieni pozytywnie. Natomiast właśnie na tej podstawie, naszego podejścia do spraw miasta, uznaliśmy, że warto połączyć siły i uzyskać inicjatywę uchwałodawczą. Klub może zajmować stanowiska i lepiej reprezentuje sprawy mieszkańców podczas sesji, ale także poza nimi, co reguluje statut miasta. Każdy z nas ma prawo do swoich indywidualnych poglądów, natomiast w kwestiach najważniejszych głosujemy niemal tak samo - uważa Jacek Woźniak, przewodniczący klubu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama