Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

samochód kołobrzeg

W pierwszy dzień świąt pisaliśmy o porzuconym aucie na plaży w Dźwirzynie (przeczytaj). W drugi dzień świąt mamy powtórkę z rozrywki, tyle, że o innej motywacji. Kierowca volkswagena na nakielskich numerach rejestracyjnych, chciał wjechać na plażę przy Kamiennym Szańcu. Auto jednak szybko zakopało się i nie dało się nim w żaden sposób manewrować. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy kierowcę ukarali mandatem w wysokości 50 zł i pięcioma punktami karnymi. Właściciel pojazdu zrezygnował z wzywania pomocy drogowej, ze względu na koszty. Pożyczył od pracownika Kamiennego Szańca łopaty i próbuje odkopać samochodów...

samochód kołobrzeg
samochód kołobrzeg
samochód kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama