Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

7 lipca 2022    |    Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
7 lipca 2022    
    Imieniny: Cyryl, Metody, Estera

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu niejednokrotnie apelują o rozwagę i trzeźwe myślenie za kierownicą. Akcje „Piłeś- nie jedź” niestety nie przemawiają do wszystkich i funkcjonariusze zatrzymują nietrzeźwych kierujących.

Przykładem jest zatrzymany kierujący pojazdem marki Ford, który jadąc w Kołobrzegu na ul. Krzywoustego został poddany kontroli trzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. 40-latek tłumaczył policjantom, że pił dzień wcześniej i myślał, że już może prowadzić. Niestety, za swoje działania zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali kierującemu uprawnienia, a kodeks karny przewiduje, że za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości podlega się karze pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama