Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na specjalne zaproszenie prezydent miasta Anna Mieczkowska oraz kołobrzescy dziennikarze odbyli testowy rejs nową kołobrzeską atrakcją jaką jest Tramwaj Wodny. Jednostka o nazwie Berta Bleue i parametrach (8,7 m długości, zanurzenie 20 cm) będzie mogła jednocześnie na pokład zabrać 12 osób.  Jest dostosowana do żeglugi po rzekach. Wcześniej woziła harcerzy po Renie. Z racji małego zanurzenia ma możliwość dopłynięcia aż do wysokości Muzeum Oręża Polskiego.

Trasa:
Port Jachtowy (Reduta Morast) – Rzeka Parsęta – Port Jachtowy (Reduta Morast) – Port Rybacki – Port Jachtowy (Reduta Morast). Koszt przepłynięcia całej pętli to 30 złotych. Będzie możliwość również nabycia biletów odcinkowych w cenie od 5 do 20 złotych.

Jednostka będzie pływała przez całe wakacje, 5 razy dziennie. Start rejsów o 12:30, 13:30, 14:30, 15:30 oraz 16:30. Bilety będą do nabycia u obsługi tramwaju wodnego.
 
Pierwszy rejs odbędzie się w piątek o 12:30. Start zgodnie z harmonogramem w Porcie Jachtowym (przy Reducie Morast). Więcej informacji pod numerem telefonu: 883 422 404 (obsługa tramwaju wodnego).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rejsu oraz filmu , który mogliśmy dla was zarejestrować.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama