Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Chwilę po godzinie 18, na ulicy Grochowskiej w Kołobrzegu doszło do ataku na kobietę siedzącą na ławce. Świadkowie obecni na miejscu powiedzieli, że najpierw grupa trzech mężczyzn wybiegła z jednej z klatek, podbiegła do siedzącej kobiety i jej syna na ławce, a następnie kopnęła ją w klatkę piersiową. W jej obronie stanął syn, który został uderzony pałką teleskopową oraz ugodzony nożem w szyję. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz kilka radiowozów policji. Napastnicy po ataku rozbiegli się, porzucając przedmioty, którymi dysponowali.

Policjanci przy użyciu tarcz chcieli siłowo dostać się do jednego z mieszkań, do którego jak się okazało, zbiegło dwóch napastników. Po dłuższej chwili drzwi zostały otwarte, a w środku funkcjonariusze zastali dwóch napastników oraz dwie kobiety. Przeszukano też okoliczne tereny zielone. Znaleziono dwie pałki teleskopowe oraz gaz. Nadal trwają poszukiwania noża, którym ugodzono poszkodowanego. Około 19- letni ranny mężczyzna został przewieziony do kołobrzeskiego szpitala. Na szczęście z tego co udało nam się ustalić, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, podobnie zaatakowanej kobiecie. Aktualnie trwa przeszukanie mieszkania przez policyjnych techników. Według naszych nieoficjalnych ustaleń, napastnicy mogą być pod wpływem środków odurzających.

Więcej informacji wkrótce na naszym portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama