Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

kig kołobrzeg ekonom kopernik bolko

Kołobrzeska Izba Gospodarcza, jak co roku przyznała nagrody dla  najzdolniejszych uczniów szkół średnich powiatu kołobrzeskiego za rok szkolny 2020/2021.

Nagroda KIG stanowi wyróżnienie indywidualne dla uczniów, wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w nauce z przedmiotów ścisłych, jak matematyka, fizyka, chemia, informatyka, czy astronomia. Uczniów, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny, jednocześnie wykazujących się  wrażliwością i aktywnością społeczną. Tegoroczni laureaci brali udział w konkursach, olimpiadach, wyróżniali się kreatywnością, dodatkowo odnosili sukcesy sportowe oraz angażowali się w życie swojej społeczności.

W tym roku wpłynęło łącznie 11 podań, z których wybrano trzy osoby przyznając im nagrody pieniężne:

I nagrodę i czek na kwotę 2.000 zł otrzymała Oliwia Cichaczewska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu za  wybitne osiągnięcia w nauce, udział w Olimpiadach: Wiedzy o Mózgu, Ekologicznej oraz PCK o Zdrowym Stylu Życia oraz sukcesy sportowe w Piłce Siatkowej, a nadto za rozwijanie swoich pasji i zaangażowanie w życie społeczne.

II nagrodę i czek na kwotę 1.200 zł otrzymała Aleksandra Walczak, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich  w Kołobrzegu za wybitne osiągnięcia w nauce, udział w Olimpiadach: Wiedzy Ekologicznej, Krwiodawstwie i udział w licznych konkursach w tym na Mini Przedsiębiorstwo, a nadto za rozwijanie swoich pasji oraz aktywny udział w życiu społeczności szkolnej.

III nagroda i czek na kwotę 800 zł trafiła do Wiktora Pasternaka, ucznia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu za wybitne osiągnięcia w nauce, udział w konkursie Programistycznym Hackathon,  wyróżnienie w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych oraz stworzenie komputerowej gry edukacyjnej.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama