Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Zderzenie pojazdu z łosiem na DK11

Parę minut po 22 na drodze krajowej numer 11 na wysokości kopalni Borowiny doszło do zderzenia pojazdu osobowego z Łosiem. Kierujący swoim pojazdem jechał do Kołobrzegu. Z prawej strony wybiegł na drogę łoś i doszło do zderzenia. Pojazd został mocno uszkodzony, ale na szczęście kierujący nie odniósł większych obrażeń. Łoś prawdopodobnie skonał na poboczu drogi. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe. Pogotowie przebadało mężczyznę, na chwilę obecną wiemy, że nie został zabrany do szpitala. Kołobrzescy strażacy, zabezpieczyli pojazd po zderzeniu. Policjanci kierują ruchem wahadłowo.

Gdy tylko uzyskamy więcej informacji, podamy je w tym miejscu.

fot. czytelnik

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama