Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

zwinna szkoła kołobrzeg podczele

3 września w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla dyrektorów kołobrzeskich szkół z zakresu wdrażania systemu „zwinnej edukacji”.

Wysoka efektywność, elastyczność i sprawna organizacja to obraz nowoczesnej, współczesnej szkoły, która szybko adaptuje się do zmiennych warunków otaczającej nas rzeczywistości. To oczywiście ideał, ale ideał do którego można się zbliżać dzięki wprowadzeniu do edukacji, zaczerpniętych z biznesu zwinnych metodyk zarządzania i organizacji pracy. Metody te jako pierwsza z kołobrzeskich placówek wprowadziła już Szkoła Podstawowa nr 9 i jak mówi Wioletta Skowyra, dyrektor szkoły, placówka jest już w przededniu uzyskania certyfikatu. Elastyczna, operatywna i skuteczna praca zespołowa gwarantuje efektywność realizowanych działań dydaktycznych i wychowawczych, co stanowi o sukcesie szkoły. Instytut Zwinnej Edukacji został powołany w ramach funkcjonowania fundacji szkoła bez ocen.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama