Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

autobus komunikacjia miejska wypadek szpital pogotowie policja

Autobus miejski wyjeżdżając z zatoczki autobusowej znajdującej się przy Kupieckiej i kierował się w kierunku ulicy Kamiennej, wyjechał za sygnalizator z zieloną strzałką. Z lewej strony jechał prawidłowo inny pojazd osobowy. Kierowca autobusu w ostatniej chwili zahamował i tym samym doprowadził do przewrócenia się pasażerów znajdujących się w pojeździe. Następnie zjechał na kolejny przystanek na Kamiennej, i tam wezwano służby. Okazało się, że 70 - letnia pasażerka, w wyniku upadku straciła przytomność. Do zdarzenia wysłano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do kołobrzeskiego szpitala na dalsze badania. Pozostali pasażerowie nie wymagali pomocy medycznej. Na chwilę obecną nie wiemy czy został podstawiony inny autobus, aby pasażerowie mogli kontynuować podróż w kierunku Zieleniewa. Sprawę wyjaśnia kołobrzeska policja. Pojazd objęty jest monitoringiem wizyjnym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama