Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kopernik lo covid19 szczepienie nauczyciele, powiat

Jak ustalił Piotr Rybczyński z Radia Kołobrzeg, kuratorium nie posiada danych na temat zaszczepienia przeciwko COVID-19 nauczycieli w kołobrzeskich placówkach. Interpelację z podobnym zapytaniem złożył radny Krzysztof Plewko, ale dowiedział się od urzędników z miasta, że dyrektorów obowiązuje RODO, mi nie ma w żaden sposób możliwości uzyskać takich informacji. Starostwo powiatowe poinformowało nas, że przeprowadziło anonimowe ankiety wśród pracowników podległych placówek, i według informacji uzyskanych z ankiet w LO im Mikołaja Kopernika 96% nauczycieli jest zaszczepiona przeciwko Covid-19, w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie 85%, w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego 85%, w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza 83%, w Zespole Szkół Morskich 83% i w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak 78%.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama