Few Clouds

21°C

Kołobrzeg

27 czerwca 2022    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
27 czerwca 2022    
    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


W Kołobrzegu zjawił się dziś Stanisław  Gawłowski, który wraz z naszym posłem Markiem Hokiem oraz senatorem Januszem Gromkiem i kołobrzeską prezydent Anną Mieczkowską zorganizowali konferencję prasową. Tematem konferencji było przygotowanie inicjatywy ustawodawczej dotyczącej projektu ustawy o zmianie ustawy o obszarach morskich Rzeczypospolitej Polskiej i administracji morskiej. W skrócie chodzi o to aby pas techniczny, plaża mogły być gospodarowane przez samorządy, bez udziału Urzędu Morskiego, ale w zgodzie z przepisami. Chodzi o długoplanowe inwestycje na plażach. Minimum 10 lat mówili samorządowcy. Obecnie ścieżka proceduralna jest dość długa, najpierw gmina zwraca się do Urzędu Morskiego, do Wojewody, Starosty o zgodę przeważnie otrzymuje ją na rok. Pomysł posłów KO jest w fazie ustaleń z instytucjami, które zarządzają pasem technicznym nad morzem.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama