Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

W poniedziałek 20 września 2021 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu oddane zostały do użytku szafki dla wszystkich uczniów szkoły.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza otrzymali własne szafki szkolne na odzież i podręczniki szkolne. Dzięki staraniom dyrektora szkoły Katarzyny Karaźniewicz-Deczyńskiej udało się pozyskać środki finansowe na zakup szafek dla wszystkich uczniów szkoły. Uroczyste przekazanie szafek odbyło się w obecności uczniów klas pierwszych oraz przedstawicieli samorządu szkolnego. Kluczyk do szafek na ręce dyrektora szkoły przekazał starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Ciszę się, że od dzisiaj nasza młodzież nie musi codziennie dźwigać ciężkich plecaków, gdyż książki, przybory szkolne i stroje gimnastyczne mogą pozostawić w swojej szafce w szkole - mówi starosta Tomasz Tamborski.

W sumie szkoła zakupiła 552 szafki, ich łączny koszt wyniósł ponad 103 tysiące złotych. Wydatek finansowany był z trzech źródeł: z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego w kwocie 46.168 złotych, z Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach realizacji projektu pn. Pomorze Zachodnie – Bezpieczna Edukacja w kwocie 45.900 złotych oraz z dochodów własnych szkoły w kwocie 11.829 złotych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama