Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

konpie policja uprawa kryminalni kołobrzeg

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w związku z prowadzonymi czynnościami operacyjno-rozpoznawczymi weszli na teren jednego z ogródków działkowych, gdzie ujawnili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze sprawdzili kolejno pomieszczenia domku znajdującego się na terenie i ujawnili 6 donic z krzakami konopi oraz 14 łodyg wraz z kwiatostanem. W pomieszczeniu znajdowały się także przedmioty służące do prowadzenia nielegalnej uprawy takie jak donice, oprawy z lampami, wentylatory, ziemia.

W związku z tą sprawą zarzuty usłyszała para mieszkańców gminy Kołobrzeg. 31-letnia kobieta wraz z 34-letnim partnerem otrzymali zarzut dotyczący nielegalnej uprawy konopi. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, które policjanci ujawnili podczas przeszukania jego mieszkania. Parze grozi teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama