Clear Sky

14°C

Kołobrzeg

6 czerwca 2023    |    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
6 czerwca 2023    
    Imieniny: Dominika, Laura, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sobotę 18 września 2021 w Kołobrzegu odbył się II Rajd Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha.

Zarząd Oddziału PTTK w Kołobrzegu był organizatorem drugiego Rajdu Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha. Śp. Antoni Szarmach był wieloletnim samorządowcem, wielkim społecznikiem, miłośnikiem przyrody i przewodnikiem turystycznym. Od lat przybliżał nam wiedzę o przyrodniczych pomnikach Powiatu Kołobrzeskiego. Tegoroczny rajd był połączony z organizowanym przez Oddział Wojskowy PTTK 55. Rajdem "Szlakiem Walk 1 Armii WP o Kołobrzeg", który z przyczyn ograniczeń związanych z pandemią nie mógł odbyć się w marcu tego roku. W rajdzie turystyczno-krajoznawczym wzięło udział 117 osób, miłośników pieszych wędrówek. Uczestnicy wyruszyli na trasę rozpoczynającą się od ulicy Łopuskiego przy Klubie Wojskowym, przez ekopark wschodni, aż do OW "Bukowina" w Podczelu. Wśród uczestników rajdu był wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, który na zakończenie imprezy wręczył zwycięzcom puchary oraz nagrody, ufundowane przez Powiat Kołobrzeski. Rajd zakończył się spotkaniem integracyjnym przy gorącej wojskowej zupie grochowej. Patronat nad imprezą objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Zdjęcia Oddział Wojskowy PTTK w Kołobrzegu

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama