Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

sciezka rowerowa grzybowska kołobrzeg

Starosta kołobrzeski poinformował dziś o rozpoczęciu prac przy budowie ścieżki rowerowej na ulicy Grzybowskiej. Rozpoczęliśmy prace na ulicy Grzybowskiej przy budowie ciągu pieszo-rowerowego. Termin realizacji zadania planujemy na połowę listopada. Dotarły do mnie również sygnały od zaniepokojonych rodziców o braku oznakowanego przejścia przez jezdnię. Wczoraj poleciłem pilnie zająć się sprawą Zarządowi Dróg Powiatowych, chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci wracających ze szkoły, ale też wszystkich mieszkańców. Natychmiast wykonawca ma przygotować oznakowane i bezpieczne tymczasowe przejście tak, jak było to przewidziane w projekcie. - pisze Tomasz Tamborski.

Wykonawca -  firma DOMAR, rozpoczął prace przy budowie ciągu pieszo rowerowego przy ulicy Grzybowskiej w Kołobrzegu. W ramach zadania wykonane zostaną następujące prace:
– rozbudowa chodnika w drogę rowerową;
– przebudowa jezdni (wyposażenie jezdni w azyl dla przejazdu rowerowego)
– przebudowa istniejących chodników na ciąg pieszo-rowerowy
– przebudowa infrastruktury drogowej;
– przebudowa skrzyżowań;
– budowa zjazdów;
– przebudowa oświetlenia w tym doświetlenie przejścia dla pieszych;
– przebudowa lub usuniecie ewentualnych urządzeń kolidujących z inwestycją;
– odtworzenie trawników w pasie drogowym.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama