Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

szpitalna izba przyjec kołobrzeg szpital

Od kilku dni jak informują nas czytelnicy działa już niedawno wybudowana część Szpitalna Izba Przyjęć. Znajduje się ona na pierwszym piętrze. Roboty budowlane w zakresie przebudowy Izby Przyjęć dotyczyły dobudowy poczekalni dla pacjentów oraz wymiany dźwigów osobowych dla pacjentów. Obie inwestycje jak widać na poniższych zdjęciach zakończone. Zmienił się całkowicie korytarz jaki znaliśmy do tej pory. Wyremontowane zostały toalety. Przebudowana została też Izba Przyjęć. Remontu na razie nie doczekała się poczekalnia Izby Chirurgiczno Ortopedycznej. Tam nadal pacjenci oczekują na przyjęcie w mniej komfortowych warunkach i siedziskach. Zapewne niedługo czeka nas oficjalne otwarcie z ojcami sukcesu. Ale o tym poinformujemy was gdy tylko otrzymamy zaproszenie.

Nadal w budowie pozostaje podjazd dla karetek. Ta inwestycja zakończy się dopiero za kilka miesięcy.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama