Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Tym razem sprawdziły się prognozy synoptyków i dzisiejszej nocy przeszła przez region pierwsza jesienna wichura. Strażacy z Kołobrzegu oraz powiatu i gminy interweniowali prawie 31 razy. Uszkodzone zostały 3 pojazdy (wszystkie na Kupieckiej, pisaliśmy o tym wczoraj tutaj). Z czego jeden pojazd został poważnie uszkodzony Najwięcej interwencji odnotowali kołobrzescy strażacy, drzewa padły  w parkach, strefie uzdrowiskowej, na ulicy Piastowskiej, Złotej, Unii Lubelskiej, Okopowej czy Jagiellońskiej ( tu drzewo uszkodziło elewację budynku) Problemy były także na przejazdach kolejowych, na ulicy Jasnej i Jedności Narodowej od wiatry powyginały się rogatki i nie opuszczały. Pociągi zwalniały tam aby bezpiecznie pokonać przejazd. Mnóstwo interwencji odnotowali także strażacy z Ustronia Morskiego, Gościna czy Dygowa.

Policjanci odnotowali spokojną noc, również zespoły ratownictwa medycznego nie odnotowały wyjazdów do zdarzeń związanych z wichurą.

foto własne/ OSP Gościno/ Dygowo/Ustronie Morskie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama