Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek kolizja kołobrzeg straż pozarna policja zrm

Po godzinie 9 rano doszło do zdarzenia drogowego na łuku kończącym ulicę Mazowiecką. Tym razem kierującą VW jadąca na wprost nie ustąpiła prawidłowo jadącemu pojazdowi dostawczemu. W wyniku zderzenia kierująca doznała niegroźnych urazów od uderzenia poduszką powietrzną, która jej wystrzeliła. Na miejscu pojawili się policjanci z ruchu drogowego oraz strażacy z kołobrzeskiej jednostki. Pierwsi udzielili oni pomocy poszkodowanej, a następnie kobietę przekazano załodze pogotowia. Działania strażaków polegały na usunięciu płynów, które wylały się na jezdnie. Kobieta nie wymagała przewiezienia do szpitala, została ukarana mandatem karnym. Pojazdy musiały zostać odholowane, gdyż nie nadawały się do dalszej jazdy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama