Broken Clouds

26°C

Kołobrzeg

19 sierpnia 2022    |    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
19 sierpnia 2022    
    Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wypadek policja straz pozarna

Kierująca skodą obywatelka Niemiec, zjeżdżała z ulicy Krzywoustego na rondzie kierując się na zjazd S6 w stronę Szczecina. Pokonując zjazd dostała nagle ataku epilepsji i straciła przytomność w wyniku czego nie zapanowała już nad pojazdem i wjechała do rowu. W aucie podróżowały łącznie 3 osoby, ale tylko kierująca została zabrany przez ratowników do szpitala. Jako, że zgłoszenie groźnie brzmiało na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej oraz okoliczne OSP. Strażacy pomogli wydostać się całej rodzinie z auta. Pojazd zabezpieczyła pomoc drogowa. Wjazd na węźle wschód był niemożliwy przez około 40 min. Miejsce zdarzenia zabezpieczała policja oraz służba drogowa.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama