Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

2 lipca 2022    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
2 lipca 2022    
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kolejny raz doszło do potrącenia młodego 15- letniego rowerzysty na śluzie rowerowej łączącej ścieżkę rowerową na ulicy Żurawiej. Tym razem młody 18 - letni kierowca nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych jadąc lewym pasem w kierunku Radzikowa. Obok niego jechał radiowóz ruchu drogowego, który zatrzymał się przed tym przejściem i przepuścił rowerzystę, niestety ten wjechał rowerem wprost pod pędzącego citroena. Wszystko działo się na oczach policjantów z drogówki. Kierujący uderzył z impetem w pojazd i wylądował na szybie pojazdu. Z powodu braku po raz kolejny w dniu dzisiejszym wolnego zespołu ratownictwa medycznego pomocy pierwsi udzielili strażacy, którzy wyszli z remizy ze sprzętem do udzielania pierwszej pomocy medycznej. Dopiero po 35 minutach dojechała kartka z odległego Rymania. Młodego rowerzystę zabrano do karetki aby go przebadać. Na szczęście nie wymagał przewiezienia do szpitala. Młody kierowca został ukarany mandatem.

Obaj uczestnicy ruchu byli trzeźwi.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama