Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Kołobrzeg zajął II miejsce w kategorii Miasta Powiatowe w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota, w kategorii „Budownictwo komunalne i społeczne 2000-2020”.
Ranking został opracowany przez zespół naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego na podstawie danych GUS. Ogólna liczna mieszkań komunalnych oraz społecznych czynszowych wybudowana przez jednostkę samorządową została podzielona przez 1000 mieszkańców. Uzyskany wskaźnik - liczby takich mieszkań przypadających na tysiąc mieszkańców - posłużył do zbudowania rankingu za lata 2000-2020.
- Prestiżowe II miejsce to dla nas ważne wyróżnienie, bo Wspólnota to Pismo Samorządu Terytorialnego, które w sposób matematyczny, czyli obiektywny ocenia i patrzy na budownictwo komunalne na przestrzeni ostatnich 20 lat. Wg danych KTBS takich mieszkań w Kołobrzegu powstało niemal 550 – mówi Anna Mieczkowska, prezydent miasta.
Nagrody wręczono w środę, 6 października podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach, w którym uczestniczył prezes KTBS, pan Robert Cieciora.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama