Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


rondo witosa kołobrzeg starosta

We wtorek 12 października 2021 roku w Biurze Rady i Zarządu Powiatu odbyło się posiedzenie zespołu zadaniowego do spraw rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych, na którym omawiano koncepcję budowy ronda przy ulicy Witosa.

Zespół pod przewodnictwem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego rozpatrywał dwa warianty ronda: dwupasmowe oraz półturbinowe. Zespół zgodnie wybrał koncepcję budowy ronda dwupasmowego przy ulicach: Szczecińskiej, Witosa i Malinowej z założeniem, że główny potok ruchu pojazdów, ulica Szczecińska - 6 Dywizji Piechoty, ma być kierowany osobnym pasem.

- Projekt inwestycji na ulicy Witosa zakłada również przebudowę skrzyżowania z ulicą Szczecińską, gdzie powstanie rondo. Wprowadzimy także strefę ograniczenia prędkości do 30 km/h na całej ulicy Witosa. Inwestycję planujemy na przyszły rok, o ile uda się nam pozyskać środki zewnętrzne.- mówi starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama