Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


mieszkanie wypadek śmierc straż pozarna policja pogotowie

W czwartek po 15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ze starszą kobietą nie ma kontaktu. Zaniepokojona znajoma zadzwoniła na numer alarmowy.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przy użyciu podręcznej drabiny weszli przez balkon do mieszkania. Po wejściu do środka potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. 73-letnia kobieta nie żyła. Zdarzenie miało miejsce w jednym z bloków przy ulicy Wolności w Kołobrzegu.

Policjanci i strażacy apelują do mieszkańców by nie pozostawali obojętni na los starszych, samotnych ludzi, którzy często nie mają przy sobie żadnej rodziny i zdani są sami na siebie. Czasami zapukanie do drzwi w odpowiednim momencie może uratować komuś życie. Osoby chore, niepełnosprawne czy w podeszłym wieku mogą potrzebować pomocy. Zgłoszenie odpowiednim służbom informacji o ludziach, którzy dłuższy czas nie wychodzą z domu, nie mają środków do życia, czy w czasie zimy przebywają w nieogrzewanych pomieszczeniach, nie jest tylko dobrym uczynkiem, ale obowiązkiem każdego z nas.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama